5G Teknolojisi İle Yeni İş Olanakları İmkanları

5G mobil teknolojisi, hayatımızda elektriğin bulunması gibi bir devrim getirecek. Bu devrimden, dünyadaki herkes faydalanabilecek. Sadece insanların hayatını kolaylaştırmakla kalmayacak, ekonomiyi de destekleyecek devrim niteliğinde bir teknolojiden bahsediyoruz.

5G (Yeni Radyo) teknolojisi ile, insanlar birbirlerine, insanlar direkt olarak bilgiye, cihazlara – hatta aklınıza gelebilecek her şeye- bağlanabilecekler.

Çok çeşitli endüstrilerin gelişim ve üretiminde olanak sağlama

2035 yılında, dünya genelinde 5G’nin tam ekonomik yararının gerçekleşmesi hedefleniyor: Pazarlamadan eğitime, ulaştırmadan eğlenceye ve aklınıza gelebilecek diğer sektör yelpazeleri arasındaki bağlantıyı sağlayarak, 5G teknolojisi destekli   ürün ve hizmet üretiminde 13.2 trilyon dolar artış bekleniyor.

Değer Zinciri Oluşturması

Sadece 5G mobil ağı zinciri ile, 2035 yılında 3.6 trilyon dolar kazanç elde ederek,  22.3 milyon iş ağına destek olması bekleniyor.

5G, yeni buluşlara önayak olacak

5G teknolojisinin, yeni iş kapıları açacağına şüphe yok. Henüz hizmet verilmeyen yeni alanların ortaya çıkacağı, yeni iş sektörlerinin insanlara umut olacağı düşünülüyor. Üretimi arttırarak, doğacak yeni ihtiyaçların karşılanarak, eğitimin daha ulaşılabilir olması hedefler arasında.

5G Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Sitemizin 5G Kategorisini Buradan Ziyaret Edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel sözler için diğer sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here