İnternetten Para Kazanma Yolları

Para Kazanma Yolları BestUp, Herkes oturduğu yerden para kazanmak ister, bu nedenle bugünkü yazımda oturduğunuz yerden günde sadece 5 dakikanızı ayırarak para kazandıracak olan bir uygulamadan bahsedeceğim.

BestUp, Para Kazandıran Uygulama

Uygulamamızın adı Bestup, bu uygulama ile günde 5 dakika ayırarak az da olsa kendinize pasif gelir elde edeceksiniz. Uygulama için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Bu uygulama için size tek gereken iyi bir müzik kulağı 🙂 Her gün akşam 9′ da sonuçların açıklandığı uygulama da siz akşam 9’a kadar uygulamaya giriş yaparak bir kişi seçiyorsunuz(Joker hakkınız varsa o gün 2 kişi seçebilirsiniz.)

Uygulamanın Kullanımı

Uygulamayı google play için buradaki linke, appstore için buradaki linke tıklayarak veya google play store, appstore’a Bestup yazarak çıkan uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gelen bilgileri doldurup uygulamaya giriş yaptığınızda alttaki resimde gördüğünüz gibi günün yarışması karşınıza çıkacak.

Hemen tıklaya tıklayıp yarışmacıların olduğu bölüme geçeceksiniz. Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi o günün 5 yarışmacıları arasında sağ-sol yapar gezinip en beğendiğiniz sese resimde gösterildiği yere tıklayarak takımınıza alacaksınız. Kazanırsanız bakiyenize eklenecek. Bakiyeniz yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi sol üst köşede bulunmakta.

 

 

Günde sadece 5 dk ayırarak bu uygulama sayesinde ufakta olsa bir gelir elde edebilirsiniz. Bakiyeniz 50 Tl’ye ulaştığında istediğiniz banka kartına aktarabilirsiniz. Ödeme Kanıtına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aklınızda herhangi bir soru varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Bir sonraki para kazanma yazımız için para kazanma kategorimizi takip edin. Ayrıca Ünlü Düşünürlerin birbirinden güzel sözleri için tıklayın. Daha Fazlası İçin Tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here